Üyelik Sözleşmesi

Kariyerhayalim.com kariyer sitesi, aday gizliliğini temel almıştır.

Kariyerhayalim.com da bireysel üyelik ücretsizdir. Özgeçmiş formunu dolduran adayların bilgileri sadece üye firmalar ile paylaşılmaktadır. Adaylar bilgilerinin görünmesini istemediği firmalara ambargo koyma hakkına sahiptir. Böylelikle ambargolu firma, adaya ait hiçbir bilgiye erişemeyecektir.

Sistemimize üye olan fakat arzu edilen gizlilik prensiplerine uymayan kişi ve/veya kuruluşların bu prensibi zedelemelerinden dolayı firmamız sorumlu tutulamaz. Bu tür bir durumla karşılaştığınız takdirde özgeçmişinizi istediğiniz zaman veri tabanından silebilirsiniz.

Kullanıcı adınız ve şifrenizle aynı anda iki kişi sisteme giremez. Eğer site üzerinde işlem yaparken sizin şifrenizle sisteme giriş yapıldığına dair bir mesaj alırsanız, sisteme tekrar giriş yaparak derhal şifrenizi değiştiriniz.

kariyerhayalim.com,  üyelerinin kişisel bilgilerini kariyerhayalim.com’un sunacağı kampanya hizmetleri konusunda kendilerine bilgi vermek (e-posta, bülten gibi) amacıyla kullanabilir.

 

kariyerhayalim.com‘un Sorumlulukları

kariyerhayalim.com, site üzerinde yer alan firma ve aday bilgilerinin içeriğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Bu sitede yer alan bilgilerle ilgili her türlü risk kullanıcılara aittir. Site üzerinde önceden herhangi bir haber vermeye gerek duyulmadan, istediği değişiklikleri yapma hakkı bizzat kariyerhayalim.com a aittir.

Özgeçmişini sitede bulunduran kullanıcı; özgeçmişinde bulunan her türlü bilginin tek sorumlusudur.

kariyerhayalim.com bir işveren değildir; sitede yer alan özgeçmişler kariyerhayalim.com un sorumluluğu altında yer almamaktadır. İşveren firma ile kendi vasıtasıyla ilişkiye geçen özgeçmiş sahibi, bütün sorumluluğu üzerine almış olur.

kariyerhayalim.com, sitenin yazılımının her türlü hatadan arınmış olduğunu ve sitede herhangi bir virüs yer alıp almadığı konusunda herhangi bir sorumluluk yüklenmemektedir. Eğer bu sitede yer alan herhangi bir yazılım sebebi ile kullandığınız yazılım ve/veya donanım unsurlarına herhangi bir zarar gelirse firmamız bu konuda hiçbir sorumluluk yüklenmez.

Bu sitede bulunan internet bağlantıları (linkler) ile ilgili her türlü risk kullanıcıya aittir. Kariyerhayalim.com özgeçmişinize bağlı olan bütün bilgileri kendi pazarlama faaliyetleri ile ilgili olarak kullanma hakkına sahiptir.